* Doldurulması zorunlu alanlar
Örnek Görsel Ekleyebilirsiniz

Form gönderimi başarılı

arrow&v
İstediğiniz kutu cinsi seçenekler arasında yoksa ya da kutu cinsini bilmiyorsanız, örnek görsel ekleyerek bize yardımcı olabilirsiniz. 
Baskı Seçenekleri
Laminasyon
Ekstra Uygulamalar

Örnek Kutu Görselleri

Taslama ( Sert Mukavva ) Kutu


Sert gri mukavva üstüne kağıt sıvama yapılarak üretilen kutulardır. Genellik lüks ürün grupları için kullanılır. Min. 100 adet yapılabilir. 2 mm gri mukavva + cmyk baskılı + mat selofanlı + yüksek lak uygulamalı sert mukavva taslama kutu. Min. 100 adet üretilebilir. Taslama kutu genellikle lüks ürün grupları için kullanılan bir kutu modelidir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanıma imkan sağlar. Bu özelliği sayesinde, markanız uzunca bir süre göz önünde olacaktır.
Karton Kutu


CMYK baskılı karton kutu. Min. 1000 adet üretilebilir. Cmyk baskılı + disp. laklı karton kutu Min. 1000 adet üretilebilir.
Oluklu Mukavva Kutu


Tek renk flekso baskılı oluklu mukavva kutu Tek renk flekso baskılı E dalga (1,5 mm ) oluklu mukavva kutu Min. 1500 adet üretilebilir. ( Kutu ölçüleri küçüldükçe sipariş edilebilecek min. adet yükselir. ) 4 renge kadar baskı yapılabilir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Yaş meyve sebze sevkiyatından, e-ticaret kargo gönderimine kadar bir çok alanda kullanılmaktadır.
Oluklu Mukavva + Karton Sıvamalı Kutu


Oluklu mukavva + cmyk baskılı karton sıvamalı kutu. Min. 1000 adet üretilebilir. Oluklu mukavva üstüne karton sıvanarak üretilir. Oluklu mukavvanın dayanıklılığı ile kartonun baskı kalitesi birleştirilmiş olur.